Firma Central Serwis Systemy Grzewcze s.c. powstała 1 lipca 2005 roku w Tarnowskich Górach. Jako naszą siedzibę , a zarazem dobre miejsce do dalszego rozwoju firmy wybraliśmy Tarnogórski Inkubator Przedsiębiorczości. W naszym przypadku proces inkubacji okazał się stosunkowo krótki, ponieważ po roku działalności w tymże miejscu stwierdziliśmy, iż nastała odpowiednia pora na kolejny krok ku dalszemu rozwojowi firmy. 1lipca 2006 roku powstaje nasza nowa siedziba mieszcząca się w Tarnowskich Górach na ulicy Zagórskiej 133, która docelowo ma być małym centrum energetycznym, w którym będziemy w stanie kompleksowo obsłużyc klienta - od projektu, poprzez montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szkielet firmy tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Od samego początku naszej przygody z nowoczesnym ogrzewnictwem staramy się kłaść duży nacisk na serwis urządzeń grzewczych.

Znana jest wszystkim sentencja "złośliwość rzeczy martwych", dlatego w sezonie grzewczym nasz serwis stara się jak najprędzej usunąć usterkę systemu grzewczego. Staramy się dbać o urządzenia grzewcze zamontowane zarówno przez nas jak i inne firmy wychodząc z założenia, że najlepszą reklamą jest zadowolony -zarówno z jakości jak i ceny świadczonech usług- klient.

Rok 2006 to rok odnawialnych źródeł energii. Coraz bardziej popularne stają się układy solarne do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania systemu centralnego ogrzewania. To ogólny zakres tego co robimy, jeśli chodzi o jakiekolwiek zapytania - jesteśmy do Państwa dyspozycji.